Naše firma je oficiálním velkoobchodním distributorem produktů BG products, Inc. a maziv Petro-Canada pro Olomoucký, Pardubický a Královéhradecký kraj. Dále se zabýváme velkoobchodní distribucí autokosmetiky, včetně přípravků pro bezkontaktní myčky. Pro velkoobchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat na velkoobchod@decarbo.cz nebo 720 354 520

Školení:


Dne 14. 6.2022 bude v Olomouci probíhat zdarma školení s praktickou ukázkou funkcí přípravků BG Care. Školení je určeno pro autoservisy a prodejce náhradních dílu (pouze z Olomouckého a Pardubického kraje)


Program školení:
→  Jak na karbon v motoru – co je to karbon.

→  Dekarbonizace filtru pevných částí.

→  Servis úsad v olejovém prostoru, pístní kroužky.

→  Dekarbonizace GDi a FSi motory – úsady v sání a vstřikování.

→  Odstranění úsad z palivového systému.

→  Servis vstřikování dieselových a benzínových motorů.

→  Servis automatických převodovek.

→  Odstraňování úsad v převodovkách a diferenciálech.Profesionální produkty BG Products, Inc. jsou světovým leaderem v oblasti odstraňování úsad z motoru, vstřikování a výfukového systému. Vynikajících výsledků dosahují také při ošetření vstřikování (CommonRail), EGR a DPF systémů. Unikátní a patentované složení produktů BG Care velmi efektivně odstraňuje veškeré úsady a zabraňuje jejich tvorbě bez složité a časové náročnosti. Naše reference jsou v oblastech osobních, nákladních, zemědělských i stavebních strojů: BMW, VW, Rover, MB, Peugeot, Honda, Hummer, John Deere atd.

Cena školení: zdarma
Pro registraci na školení vyplňte následující formulář (kapacita je omezena):

Přihlašovací formulář na školení

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Vize BG : prodloužit životnost vozidel, snížit provozní náklady a zlepšit výkon

Společnost BG Products, Inc. byla založena v roce 1971 v USA. Jejím cílem je udržet si ve spolupráci s distributory BG Products Inc. pozici vedoucího světového hráče na trhu profesionálních výrobků a zařízení pro odborníky z řad automobilového průmyslu a pozáručního servisu vozidel. Společnost ve velmi úzké spolupráci s předními výrobci automobilů a mimosilničních strojů vyvíjí a vyrábí unikátní speciální chemicko-technologické kapaliny k profesionální údržbě vozového parku, které navrací původní výkon a snižují provozní náklady. Společnost je průkopníkem v bezmontážní metodě čištění vstřikovacích jednotek. K dispozici má nejen vlastní laboratoře a oddělení vývoje i výzkumu, ale také inovační centrum, kde jsou zkoumány a testovány nové technologie. Nový výrobní závod a distribuční centrum umožňují poskytovat zákazníkům i distributorům zákaznicky přizpůsobená řešení a pomáhají tak BG zákazníkům uspět na vysoce konkurenčním trhu.

Společnost BG Products dbá na vynikající kvalitu i respektování ekologických norem od počátku výroby až do po finální logistiku. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 Systém managmentu kvality a ISO 14001:2004 Systém enviromentálního managmentu.