Čištění DPF filtrů

Nejnovější emisní limity automobilů se již neobejdou bez technologie filtru pevných částic – DPF. Tento filtr zachycuje pevné částice a nespalitelné zbytky (popel). Vlivem zanášení motoru karbonem (vstřikování, spalovací komora, olejový systém) dochází ke špatnému spalovaní paliva, pronikání motorového oleje do spalovacího prostoru. Začínají se tvořit saze, které zachytí filtr pevných částic a dochází k jeho rychlému zanesení. Pokud množství sazí dosáhne určité hranice, již nepomůže ani automatická regenerace filtru a elektronika nahlásí chybu, která znemožní další jízdu. V tomto okamžiku následuje demontáž a čištění filtru pevných částic nebo jeho výměna. To je časově a finančně náročný proces.

 

Jedinečný a patentově chráněný přístroj spolu se speciálním a vysoce účinným chemickým přípravkem efektivně odstraní saze a karbonové úsady ze sacího systému a DPF filtru. Celý proces čištění filtru pevných částic probíhá za chodu motoru, kdy se během 90 minut efektivně a absolutně bezpečně odstraní nahromaděné uhlovodíkové úsady (saze). Po aplikaci je již DPF filtr opět v dobré kondici. Naše unikátní technologie předchází drahým výměnám zanesených filtrů pevných částic nebo nebezpečnému mechanickému vytloukání. Speciální složení nevytváří nebezpečné látky, kouř ani škodlivý zápach. Filtr není nutné proplachovat další kapalinou nebo mechanicky čistit. Celý proces čištění filtru pevných částic se provádí přímo na voze bez složité demontáže.

 

Jedním krokem dekarbonizace sacího systému, výfukového systému, EGR systému a DPF filtru.

 

Po vyčištění DPF filtru je nutná výměna oleje, olejového a vzduchového filtru.


Doporučujeme provést i dekarbonizaci vstřiků, jelikož špatně fungující vstřiky, mají za následek větší zanášení DPF filtru!

Ceník

Ceník osobní automobily - olejová náplň od 6 do 12 litrů

9400,- Kč vč. DPH*

*k ceně je třeba dopočítat – olej, olejový a vzduchový filtr

Ceník osobní automobily - olejová náplň do 6 litrů

8500,- Kč vč. DPH*

Jdeme do toho?

Objednat